Partnerzy godni zaufania w leczeniu dzieci i młodzieży!

Medico Poradnia Specjalistyczna

Poradnia wielospecjalistyczna to druga część naszej działalności jako Medico. Doświadczenie i wysokie standardy jakości jakimi kierujemy się w leczeniu dzieci stosujemy również w leczeniu dorosłych. Stale rozwijamy zakres leczenia. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi specjalistami, którzy doświadczenie zdobywali w najlepszych szpitalach klinicznych, kursach i szkoleniach specjalistycznych. Obecnie przyjmuje u nas gastrolog, chirurg, psycholog, psychiatra. Już wkrótce neurolog dziecięcy i laryngolog. Wykonujemy również jako jedni z niewielu USG transrektalne (TRUS). Zapoznaj się ofertą naszej poradni specjalistycznej...

Klinika Stomatologiczna ATJ

"Klinika Stomatologiczna ATJ w Łodzi to nowoczesne centrum medyczne, które powstało z pasji do leczenia na najwyższym światowym poziomie i z szacunku do pacjentów." - tak o ATJ pisał magazyn Gentleman. U naszych partnerów wszystkie specjalizacje stomatologiczne znajdziesz w jednym miejscu! Leczenie dzieci jest w ATJ równorzędną dziedziną stomatologii na równi z zaawansowaną protetyką, implantami zębów, ortodoncją. Nowoczesna diagnostyka, w tym tomograf komputerowy zwiększają bezpieczeństwo i precyzję leczenia! Jakość i precyzja leczenia to dla nich standard. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przynosi znacznie lepsze efekty niż metoda klasyczna. Wszystko dla twojego uśmiechu! Klinika stomatologiczna ATJ została wielokrotnie nagradzana za jakość świadczonych usług, m.in. dwukrotnie (2015r. i 2016r.) jako 1 z 5 najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce wg. Gentleman oraz 1 z 10 najlepszych klinik stomatologicznych w Polsce wg. magazynu Gala!

Medical Diet

Centrum Leczenia i Edukacji Żywieniowej Medical Diet powstało na początku 2011 roku, jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dietetyczne na terenie województwa łódzkiego. Centrum MEDICAL DIET prowadzone jest przez dyplomowanych dietetyków medycznych, którzy swoją wiedzę zdobywali m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wszyscy dietetycy z Medical Diet są również członkami Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Swoim pacjentom starają się zawsze poświęcać dokładnie tyle czasu ile od nich oczekują. Jako jedni z pierwszych wprowadzili stałą i rozbudowaną ofertę dla osób chorych i wymagających stałego nadzoru dietetycznego. W swojej pracy kierują się przede wszystkim dobrem pacjenta oraz wyznaczonymi wspólnie celami, uwzględniając przy tym nietypowy sposób pracy czy preferencje smakowe. Dietetycy z Medical Diet mają świadomość, że dzisiejszy szybki tryb życia wymaga specjalnego podejścia i zindywidualizowanego planu żywieniowego.