Psychiatra dziecięcy wielokrotnie musi współpracować z innymi specjalistami! Psychiatria dziecięca to całościowe spojrzenie na pacjenta!

Mali pacjenci z problemami z komunikowaniem się (autyzm, upośledzenie umysłowe) wielokrotnie nie potrafią wyrazić swoich potrzeb. Czasem nerwowość dziecka nie wynika ze stanu psychicznego! Dobry psychiatra dziecięcy wie, że nadpobudliwość może być przejawem takich dolegliwości jak ból brzucha, głowy czy zęba!

Dobry stomatolog dziecięcy w profesjonalnej klinice stomatologicznej wielokrotnie wspomaga moją diagnozę!

Stomatologia dziecięca- Klinika stomatologiczna ATJ Łódź

Klinika Stomatologiczna w Łodzi z myślą o Pacjencie!

Tworząc Klinikę Stomatologiczną ATJ opieraliśmy się na wieloletnim doświadczeniu, aby każdy szczegół zaprojektować z myślą o wygodzie naszych Pacjentów. Dobry stomatolog dla każdego w dobrej cenie i komfortowych warunkach. Oprócz profesjonalnego leczenia stomatologicznego znajdą tu Państwo udogodnienia pozwalające spędzić niezbędny czas w miłej atmosferze. W poczekalni można wyświetlać bajki dla najmłodszych pacjentów, ale znajduje się tu również kącik dziecięcy, gdzie mali Pacjenci mogą kolorować przygotowane dla nich kolorowanki. Kącik usytuowany jest bezpośrednio przy wygodnych kanapach, aby zapewnić rodzicom możliwość spędzania czasu z dzieckiem. Lokal wyposażony jest w system wentylacji mechanicznej i klimatyzacji z filtrami biologicznymi. W czasie oczekiwania można napić się krystalicznie czystej wody z jedynego ujęcia głębinowego w Żywcu.

Każdy fotel stomatologiczny wyposażony jest w osobny telewizor oraz monitor z kamerą wewnątrzustną gotowe by pokazać Państwu efekty naszej pracy. Klinika wykonuje RTG panoramiczne i RTG zębowe we własnej pracowni radiologicznej.

W ofercie:

ZOBACZ OFERTĘ STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ Kliknij


Nie tylko psychiatra dziecięcy wie, że dzieci mają odmienne zapotrzebowanie dietetyczne niż dorośli. W przypadku trudności w ustaleniu diety lub gdy istnieje potrzeba ustalenia bilansu energetycznego oraz ocena zawartości procentowej tłuszczu w organizmie korzystam z pomocy profesjonalistów z Medical Diet. Wspomagają oni leczenie, a czasem są niezbędni w ustaleniu diety np. w anoreksji czy bulimii.

Gabinet dietetyczny MEDICAL DIET prowadzony jest przez dyplomowanych dietetyków medycznych, którzy swoją wiedzę zdobywali m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wszyscy nasi dietetycy są również członkami Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Zobacz ofertę naszego Partnera. Kliknij-->