Psychiatra dla Dorosłych, bo MEDICO to opieka dla całej rodziny!

Psychiatra w MEDICO, poradni zajmującej się psychiatria dziecięcą może dziwić, ale nasza opieka nie kończy się na opiece nad dziećmi. Nasz psychiatra służy pomocą każdemu, nie tylko rodzicom naszych pacjentów
Dobry psychiatra ustali diagnozę, wdroży odpowiednie postępowanie i nawet w trudnych przypadkach pomoże odzyskać spokój.

Stres, trudności życiowe, rodzinne, problemy zdrowotne mogą być powodem wystąpienia zaburzeń nastroju np. depresji, lęku, bezsenności, nerwowości, wybuchowości, zaburzeń snu, zaburzeń libido, utraty siły i energii życiowej, a nawet chęci do życia. Jeśli dodatkowo pojawią się myśli dotyczące bezsensu życia oraz myśli samobójcze to pora, aby pomógł ci psychiatra. Pamiętaj jednak, aby nie czekać tak długo, bo łatwiej zapobiegać niż leczyć takim stanom. Zaburzenia nastroju, chandra, brak odczuwania przyjemności, lęk, bezsenność to najczęstsze stany, którymi zajmuje się psychiatra. Jednak lista objawów, które może złagodzić leczenie psychiatryczne jest długa.

Psychiatra - bo zdrowie to nie tylko ciało!

Jeśli odczuwasz dyskomfort, cierpienie spowodowane emocjami, barkiem kontroli nad nimi i własnym zachowaniem, objawy somatyczne, które nie mają przyczyny somatycznej (somatyzacja) lub po prostu jest ci źle w życiu psychiatra odpowie na twoje pytania. Dobry psychiatra ustali diagnozę, zdecyduje czy Twój stan zdrowia wymaga leczenia farmakologicznego, czy wystarczy psychoterapia, ale to właśnie psychiatra jest osobą, która poodejmuje te decyzje, bierze za nie odpowiedzialność i proponuje ci rozwiązania. To czy weźmiesz sprawy w swoje ręce zależy tylko od Ciebie.

Jeśli jesteś opiekunem dziecka zaburzeniami rozwojowymi takimi jak autyzm, upośledzenie umysłowe, ADHD etc. nie oznacza, że musisz być smutny, przygnębiony, nieszczęśliwy. Tylko szczęśliwy rodzic może wychować szczęśliwe dziecko. Zadbaj o siebie z dobrym psychiatrą.

Dobry psychiatra nie narzuca rozwiązania twoich problemów, ale staje się twoim partnerem ustalając z najbardziej komfortową drogę do odzyskania pełni szczęścia. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia psychiatra zaproponuje najbezpieczniejsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie. Psychiatra oferuje ci atmosferę komfortu i zaufania.

W MEDICO konsultują jedynie doświadczeni specjaliści! Zdrowie i komfort pacjenta oraz skuteczność leczenia w oparciu o najnowsze światowe wytyczne to dla nas najwyższa wartość. Psychiatra w naszym zespole to dr Joanna Łacisz, która doświadczenie zdobywała i kontynuuje jej pogłębianie w szpitalu im. Babińskiego, Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Specjalistycznym Szpitalu w Zgierzu i poradniach ambulatoryjnych. Psychiatra w MEDICO leczy wszystkie zaburzenia psychicznych osób dorosłych i w podeszłym wieku, a w szczególności leczeniem psychiatrycznym zaburzeń takich jak:  depresja, lęk, bezsenność, schizofrenia, natręctwa, zaburzenia osobowości, otępienia i wiele innych. Nasz psychiatra, psychiatra dziecięcy i psycholog dziecięcy pomogą w twoich problemach.